Valley Bay Synchronics,  EsJt  

Click here to edit subtitle

Kilpailutulokset 2018 - 2019 

Muodostelmaluistelun SM-kilpailut, Turku 2.-3.3.2019
( 12 joukkuetta)

1. Starlights HL 67,26
2. Team Dynamique HSK 65,86
3. Diamond Edges Kaari 63,06
4. Valley Bay Synchronics EsJt 62,02
5. Finettes HTK 59,85
6. Aurora Borealis OLK 56,33
7. Sun City Synchro VG-62 54,37
8. Blue Arrows ETK 53,54
9. CrystalBlades TAPTL 52,54
10. Team Soleil LTL 50,60
11. Ice Fantasy TTK 50,28
12. Dream Steps EVT 40,46 

Tiksi IceClub, Tikkurila, 2.2.2019
( 6 joukkuetta)

1. Valley Bay Synchronics EsJt 63,54
2. Dream Steps EVT 53,19
3. Team Soleil LTL 52,11
4. Sun City Synchro VG-62 49,51
5. Ice Fantasy TTK 47,98
6. Filiae Aboenses TRT 47,69

Mozart Cup 2019, Salzburg, 18.-19.1.2019
( 8 joukkuetta)

1. Valley Bay Synchronics FIN 63,98
2. Team Soleil FIN 55,15
3. Cool Dreams Novice SUI 46,22
4. Team Harmony SWE 46,03
5. Ice Energy FIN 43,87
6. Kometa Advanced Novice CZE 43,77
7. Zagreb Advanced Novice CRO 43,14
8. Gemini CZE 40,33

Aluemestaruuskilpailut, Helsinki (HTK), 12.1.2019
(7 joukkuetta)

1. Team Dynamique HSK 73,01
2. Finettes HTK 71,05
3. Starlights HL 70,83
4. Valley Bay Synchronics ESJT 57,38
5. Dream Steps EVT 55,80
6. Blue Arrows ETK 54,75
7. Novettes HTK 51,26

Muodostelmaluistelun 2. SM-valintakilpailu, Hakametsän jäähalli, Tampere (TapTL), 9.12.2018
(Lohko 2, 9 joukkuetta)

1. Starlights HL 64,80
2. Finettes HTK 60,62
3. Valley Bay Synchronics ESJT 56,26
4. Dream Steps EVT 55,73
5. CrystalBlades TAPTL 55,55
6. Sun City Synchro VG-62 53,49
7. Filiae Aboenses TRT 52,16
8. Team Ice Effect JTL 49,60
9. Silver Stars ROITA 38,17

Muodostelmaluistelun 1. SM-valintakilpailu, Metro Arena, Espoo (HSK), 27.10.2018
(Lohko 1, 9 joukkuetta)

1 Finettes HTK 67,73

2 Starlights HL 59,42

3 Valley Bay Synchronics ESJT 55,25

4 Sun City Synchro VG-62 52,83

5 Dream Steps EVT 52,20

6 Team Ice Effect JTL 51,17

7 CrystalBlades TAPTL 48,50

8 Filiae Aboenses TRT 40,20

9 Silver Stars ROITA 38,69


Tulossivut